You are currently viewing Bir Erkek İsteyen Ama Gerçekten İhtiyacı Olmayan Kız Olun

Bir Erkek İsteyen Ama Gerçekten İhtiyacı Olmayan Kız Olun

Yeni bir ilişkiye başlamak söz konusu olduğunda, neredeyse tüm kadınlar en sevgi dolu ve verici niyetlere sahiptir. Bu nedenle, bir erkek kendini geri çektiğinde veya “sürüklendiğinde”, bir kadın genellikle ilk sonucuna varır. “Neyi yanlış yaptım”?

O sevgi duygusunu kaybetmiş gibi hissediyorsun. Geri çekilmeye başlayabilir, ilgisini kaybediyor gibi görünebilir. Sonunda ilişki bozulur. Onu canlandırmaya çalıştıkça, o daha da uzaklaşıyor ve şimdi onu kovalıyorsun. Artık sevimli değilsin – çok sinir bozucusun ve bu tuhaf tapılasılık yıprandı.

Muhtaç olmak istemediğini biliyorum.

Yaptığının bu olduğunun farkında bile olmadığın için sonunda muhtaç duruma düşüyorsun. Muhtaçlık genellikle içinizdeki bir boşluktan kaynaklanır – bir erkeğin varlığıyla doldurabileceğini düşündüğünüz bir boşluk. Onun hayatınızda olmasına karşı mutluluğunuza ve öz-değer duygunuza bahse girmeye başlarsınız . Kötü kumar. Değerinizi siz belirlemezseniz, mutlaka bir başkası onu bıçaklayacaktır. Senin mızmız, muhtaç bir baş belası olduğunu düşünen bir adamın fikrini değiştirmek için çok zorlanacaksın.

Annen sana çekiciliğin tek temel “erkek kuralı”nı söylemediyse; Yapacağım. Bir erkeğe ihtiyaç duyduğun ve çaresizliğin olduğu bir yerden geliyorsan, bir zamanlar bir erkeğin senin için sahip olduğu çekiciliği boğar ve sonunda öldürürsün. Onu kurtarabilecek hiçbir ilişki CPR’si yoktur. Herhangi bir adama sorun, o bunu doğrulayacaktır.

Diğer kadınlar  size, muhtaçlığın sert bir şekilde sızlanma veya ondan sevgi ve zaman talep etme şeklinde gelmesi gerektiğini söyleyecektir. Aynı adama geri dönün ve size bunun doğru olmadığını söyleyecektir. Bu davranışlar kesinlikle muhtaç çeşitlilikte olsa da, her zaman çok açık bir şey olmak zorunda değildir.

Muhtaçlık birçok şekilde gösterilebilir:

1. Her zaman bir metin damlasında kullanılabilir

2. Onunla birlikte olmak için arkadaşlarınızı ekin

3. Ona küçük hediyeler, sevgiler veya iyilikler yağdırmak

4. Duygular veya “bu nereye gidiyor” bölümünde çok hızlı hareket etmek

5. Sürekli kovalamak veya plan yapmaya çalışmak ve kovalamasına izin vermemek

Bir erkek, tüm bunları, onun duygularına karşılık vermesini istemeden ihtiyaç duyduğunu görür. Esasen kendinizi ona zorluyorsunuz ve kendi duygularınıza o kadar kapılıyorsunuz ki, onun tarafından nasıl karşılandığını bilmiyorsunuz. Farkında olmadan, ikiniz de tamamen farklı iki puan sistemiyle puan tutuyorsunuz. Senin muhtaçlığın onu kazanmak değil. Aslında onu uzaklaştırıyor. Eğer bir oyuncuysa, her hediyeyi alır, her iyiliğe izin verir ve karşılığında neredeyse hiçbir şey vermez.

Size neyin ve ne kadar geri döndüğüne çok dikkat edin ve bunu yaptığınız şeyle karşılaştırın. Bazen şanslısın ve o terbiyeli – seni öylece terk edecek. Yan not: Bu, terk edilmek gibi başınıza çok geliyorsa, geçmişteki ilişki davranışlarınızı düşünmek isteyebilirsiniz. Hemen abla gibi.

Bir erkek isteyen ama gerçekten bir erkeğe ihtiyacı olmayan kız ol

Onu ilginizin ve evreninizin merkezi yapmayın. Bu kendi kendini açıklayıcı olmalıdır. Bunun hakkında düşünmeniz gerekiyorsa, bir terapist STAT’ı arayın.

Hayatınızı ondan ayrı otantik insanlarla ve deneyimlerle doldurun. Hiçbir şekilde onun varlığını gerektirmeyen tamamen ve tamamen kendini gerçekleştirme.

Sırf birkaç ay içinde muhtaç kıza dönebilmek için onu elde etmek için havalı piliç gibi görünmeyin. Onu elde etmek için kim olduğunuzu taklit etmeniz gerekiyorsa, bunu sonsuza kadar sürdürmeye hazır olun. Kulağa yorucu geliyor değil mi? Evet, hayır. Sadece kendin ve kendi tarzın havalı piliç ol. Titreşiminiz doğru adamı çekecek.

Son olarak, “kaybedilebilir” olmalısınız

Her zaman bekar olduğunu hatırla. O sizinle bir ilişkisi varmış gibi davranana ve bu konuşma gerçekleşene kadar özel bir ilişkiye kilitlenmiş değilsiniz. Çoğu profesyonel sporcunun neden serbest oyuncu olduğunu düşünüyorsunuz ? Başka birinin onları kapma ihtimali olduğunu düşünürlerse, doğru ekibin kendilerine en tatlı ve en büyük teklifi vereceğini biliyorlar.

Sadece ne olduğudur. Sadece seni yapmaya devam ediyorsun ve o takımda bir yer istiyorsa, bana güven, bileceksin. Bir erkek, seninle gerçekten bir ilişki içinde olmak istiyorsa, seni elinde tutmak için elinden gelen her şeyi yapacaktır. Kesinlikle herhangi bir varsayım söz konusu değildir.

Kendini toparlamasını ya da eski sevgilisini unutmasını beklemek yok. Bir erkeği sizi istediğinde ondan uzak tutabilecek hiçbir iş baskısı veya kişisel talep yoktur. İçeri veya dışarı ötesindeki her şey bir bahanedir. Eşit veya daha fazla kovalamayan hiç kimseyi kovalamayın! Bundan daha iyisin.

Bir cevap yazın